Forum WSZYSTKO O NERWIAKU Strona Główna WSZYSTKO O NERWIAKU
nerwiak nerwu słuchowego,guz mózgu, forum osób dotkniętych guzem, leczenie, gamma knife, pomoc
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ponowna operacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSZYSTKO O NERWIAKU Strona Główna -> Szpitale,leczenie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juska Juska
kandydat na papudrona



Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Sadki
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 18:39, 12 Lip 2019    Temat postu: Ponowna operacja

Cześć Smile
Pisałam o sobie już wcześniej. Operacje miałam w lutym . Guz przed operacją rozmiar 30x27x28, zniekształcał światło komory II, po operacji w opisie z rezonansu wymiar 30x25x25mm. To moj drugi rezonans po operacji, wygląda na to, że nic się nie dzieje. Straciłam słuch, dlatego laryngolog zaproponował możliwość operacji przez kanał słuchowy- jeżeli taka będzie potrzebna. Generalnie mówiono mi, że usunięto 80% guza. To co zostało to otoczka z resztkami. Na gamma knife aby dosmażyć reszte i tak się nie zakwalifikowałam. Nie wiem co mam myśleć. Czy potrzebuję kolejnej operacji? Czuję się dobrze, mam lekkie zawrotygłowy, brak słuchu i brak czucia na twarzy po operowanej stronie, ale bez porażenia. Neurolog nazwał to perastazją. Przepisał gabapentyne, która nie pomogła. Rehabilitacja też nie. Myslę, żeby się skonsultować z innym lekarzem. Operował dr Furtak, teraz mam namiar na prof Czapige z Wrocłoawia. Kiedy robi się ponowną operację?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum WSZYSTKO O NERWIAKU Strona Główna -> Szpitale,leczenie
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin